Strefa Relaksu

Odpocznij tak jak lubisz

Relaks i wypoczynek

Kominek z cicho buzującym ogniem i odprężająca sauna w dostępnej dla wszystkich gości strefie relaksu to wymarzone uzupełnienie wygodnych pokoi i apartamentów.

Podłogi z naturalnego drewna, eleganckie łazienki z wanną lub prysznicem, bezprzewodowy Internet i telewizja satelitarna - każdy element Willi Olga zaprojektowano z myślą o Twoim komforcie.

Kameralna atmosfera

Niezwykły klimat i komfort to nie wszystko…

Willa Olga, która mieści tylko 5 apartamentów i 2 pokoje, a od sąsiednich posesji oddzielona jest kilkudziesięcioletnimi świerkami zapewnia też prywatność i kameralną atmosferę. Na miejscu nie rezyduje nikt z obsługi, więc możesz czuć się tutaj zupełnie swobodnie.

Oddaj się ulubionym zajęciom

Pokoje i apartamenty wyposażone w sejfy, zamki elektroniczne na karty magnetyczne, całodobowe monitorowanie obiektu i zakaz palenia w budynku pozwolą Ci się odprężyć i bez reszty oddać zajęciom, które lubisz najbardziej. Samochód bezpiecznie zaparkuj na jednym z 7 miejsc parkingowych.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w Willi Olga.

Strefa Dziecka

W obszernej strefie relaksu Willi Olga przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane miejsce, w którym dzieci mają wszystko, czego mogą potrzebować do świetnej zabawy.

Rano, po południu, wieczorem - przez cały dzień dzieci w Willi Olga mogą realizować niezliczoną ilość pomysłów na zabawę. W ogrodzie czeka na dzieci drewniana Chatka Puchatka.